Wybierz stronę

EAW Resolution 2.6

EAW Resolution 2.6

Nowa wersja aplikacji Resolution 2.6 od EAW zapewnia wsparcie dla nowych procesorów i wzmacniaczy z serii UX i UXA. Jeżeli jeszcze nie poznaliście aplikacji Resolution to jest to odpowiednik EASE Focus używanego przez dużą liczbą producentów ale z bardziej rozwiniętym modelowaniem 3D oraz większą liczbą funkcjonalności dedykowanych dla produktów EAW. Poza nowymi modelami producent wprowadził kilka usprawnień w samej technologii modelowania.

W wersji 2.6 można również wykorzystać funkcjonalność znaną z Ease Focus, która pozwala na import planów budynku z pliku obrazka, jako makietę do budowy naszego systemu. Dzięki temu znacznie łatwiej zaprojektować obszary widowni oraz sam system.

Jeżeli już korzystasz z aplikacji Resolution aktualizacja zacznie się automatycznie po wybraniu przycisku Check for Updates.

W przeciwnym wypadku, plik instalacyjny aplikacji można pobrać na stronie producenta.

O autorze

Filip Polanowski

Tematyka nagłośnienia jest mi bardzo bliska w związku z pracą w firmie rodzinnej POL-AUDIO, która zajmuje się produkcją nagłośnienia estradowego. Podstawy teoretyczne poza lekcjami fizyki na wszystkich etapach edukacji zdobywałem na wydziale Elektroniki, Politechniki Warszawskiej.

Pin It on Pinterest