Wybierz stronę

MODUŁY I/O PRIME od Allen&Heath


Deprecated: Plik class-oembed.php uznawany jest za przestarzały od wersji 5.3.0! Zamiast tego proszę użyć wp-includes/class-wp-oembed.php. in /home/s4phekko/domains/profesjonalnenaglosnienie.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5573

Allen&heath wprowadza do oferty nowe moduły wejściowe i wyjściowe dLive DX32 przeznaczone do pracy z systemami dLive. Według producenta przebudowano układy przedwzmacniacza przy konstrukcji, których wykorzystano najwyższej jakości komponenty żeby uzyskać lepszy efekt. Konwertery pracujące z częstotliwością próbkowania 96kHz wykorzystują najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz gwarantują bardzo szybki slew rate. Producent sam zaznacza, że jest to produkt przeznaczony do wymagających zastosowań, które wymagają najwyższej transparentności sygnału oraz obsługi sygnału o bardzo dużej dynamice.

Dzięki kompatybilności z eko systemem dLive, będzie można wykorzystać nowy interfejs z obecnie posiadanymi konsoletami w sytuacjach gdzie potrzebna nam nieco wyższa jakość niż ta którą zapewnia posiadany sprzęt.

Moduły powinny pokazać się w produkcji w ciągu sezonu plenerowego czerwiec/lipiec. Koszt podany przez producenta to około 1500€ za moduły wejściowego oraz 1000€ za moduły wyjściowe.

O autorze

Filip Polanowski

Tematyka nagłośnienia jest mi bardzo bliska w związku z pracą w firmie rodzinnej POL-AUDIO, która zajmuje się produkcją nagłośnienia estradowego. Podstawy teoretyczne poza lekcjami fizyki na wszystkich etapach edukacji zdobywałem na wydziale Elektroniki, Politechniki Warszawskiej.

Pin It on Pinterest