Wybierz stronę

Prezentacja DAS, 25.10.2017 [WIDEO]


Deprecated: Plik class-oembed.php uznawany jest za przestarzały od wersji 5.3.0! Zamiast tego proszę użyć wp-includes/class-wp-oembed.php. in /home/s4phekko/domains/profesjonalnenaglosnienie.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5573

25 października mieliśmy przyjemność zajrzeć na prezentację systemów nagłośnieniowych hiszpańskiej firmy DAS AUDIO, która zorganizowana została przez jej dystrybutora, firmę Dimension4 w Warszawskim Ośrodku Kultury Arsus. Organizatorem byłą firma Dimension 4, która poza dystrybucją systemów nagłośnieniowych DAS AUDIO, ma w swojej ofercie również produkty takich marek jak Biamp Systems oraz Audix, Gallo Acoustics oraz AXIWI.

Sama marka DAS AUDIO jest znana w kraju od dawna i o tyle o ile niej samej nie trzeba nikomu przedstawiać to warto przedstawić jej nowe serie produktów. Systemem, który był głównym punktem prezentacji było nagłośnienie koncertowe z serii Event, poza którą można było również obejrzeć systemu Vantec, ACTION i ARTEC które wykorzystano na scenie.

Udało mi się poprosić o komentarz Pana Michała Zelmana, dyrektora sprzedaży firmy Dimension 4. Jego wypowiedź wraz z fragmentami prezentacji można usłyszeć na załączonym materiale wideo.

Aby przekonać się na własne uszy o tym, co może system Event na scenie wystąpiły dwa zespoły, które uprzyjemniły popołudnie przybyłym.

O autorze

Pin It on Pinterest