Wybierz stronę

Seminarium POL-AUDIO 2012

Seminarium POL-AUDIO 2012

Bez wątpienia będzie to  jedno z największych wydarzeń w branży proaudio w tym roku. Nasz rodzimy producent, firma POL-AUDIO, organizuje po raz drugi swoje seminarium w Bełchatowie. W zeszłym roku na imprezę byli zaproszeniu głównie użytkownicy systemów nagłośnieniowych organizatora. W tym roku zapisy są otwarte. Szkolenie odbędzie się w pierwszej połowie kwietnia i jest płatne. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej firmy POL-AUDIO (www.polaudio.pl).

Co w tym wielkiego?

Sam fakt organizacji seminarium nie dziwi ponieważ producenci systemów nagłośnieniowych starają się aby ich klienci prezentowali coraz wyższy poziom umiejętności przez co ich systemy zaczną brzmieć coraz lepiej we wprawnych rękach. Tutaj oczywiście strona teoretyczna jest w pełni zapewniona przez odpowiednią kadrę – zajęcia w dużej grupie teoretyczne a następnie w małych grupach praktyczne.

Co w takim razie jest tak istotnego w tym seminarium? Firma POL-AUDIO wynajmuje na seminarium posiadaczy systemów nagłośnieniowych takich marek jak Adamson i L-Acoustics, którzy mają za zadanie przywiezienie, zamontowanie oraz wystrojenie swoich systemów. Wszystkie systemy wieszane są obok siebie i każdy ma szansę samemu posłuchać ich wyrabiając sobie własną opinię!!! Takie rzeczy osobiście spotkałem jedynie na targach we Frankfurcie i tam też każdy ma swoje 5 minut potem przychodzi następny i uruchamia swoje graty, więc porównanie jest średnie.

O tym jak wyglądało zeszłoroczne seminarium można przekonać się oglądając filmik stworzony przez organizatora :

Nie da się ukryć, że jest to prawdopodobnie najciekawszy event branży pro audio organizowany w ciągu ostatnich paru lat.

O autorze

Pin It on Pinterest