Wybierz stronę

Redakcja

We wszystkich sprawach związanych z portalem prosimy o kontakt pod adresem mailowym:

email_redakcja

Jesteś producentem lub dystrybutorem? Organizujesz wydarzenie i chciałbyś, żebyśmy o nim napisali? Wprowadzasz nowy produkt lub organizujesz prezentację systemu? Daj nam znać – przyjrzymy się sprawie i napiszemy o tym!

Zajmujemy się sprzętem i wydarzeniami dotyczącymi profesjonalnego nagłośnienia:

  • Nowymi produktami dostępnymi na naszym rynku – wypuszczasz na rynek nowy produkt lub jego ulepszoną wersję? Daj znam znać, opiszemy produkt, porozmawiamy z jego użytkownikami i przybliżymy ich wrażenia naszym użytkownikom.
  • Wydarzeniami branżowymi takimi jak – seminaria, prezentacje sprzętu, targi. Dołożymy wszelkich starań aby pojawić się na miejscu zrobić kilka zdjęć i porozmawiać z uczestnikami o wrażeniach.
  • Ktoś zainwestował w nowy, duży system nagłośnieniowy i zamierza namieszać w okolicznych zleceniach? O tym też bardzo chętnie napiszemy!
  • Kiedy czas pozwala opracowujemy i publikujemy tematykę teoretyczną w sposób merytoryczny – każdy przecież lub się uczyć 🙂
  • Masz opinię dotyczącą branży, którą chciałbyś się podzielić w formie pisanej lub materiałem wideo? Chętnie udostępnimy naszą platformę i pomożemy zainteresować materiałem więcej osób.

 

Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszych pozostałych portali

Pin It on Pinterest