Wybierz stronę

EAW – anna

EAW – anna

Anna to kolejny system od firmy EAW wykorzystujący technologię adaptacyjnego rozproszenia. Aby zrealizować ten koncept na pokładzie każdego modułu znajduje się aż 14 przetworników (8 przetworników wysokotonowych, 4 przetworniki średniotonowe oraz 2 przetworniki niskotonowe) oraz moduł wzmacniacza z układem DSP. System można powiesić tylko w jeden sposób – jako prostą linię, bez kątów pomiędzy modułami. Oprogramowanie Resolution stworzone do kontroli rozproszenia bazuje na modelu obiektu w którym wykorzystywany jest system w celu konfiguracji najbardziej optymalnego rozproszenia.

Anna to pełnopasmowy system liniowy, którego kształt ramy do powieszania pozwala tak umieścić dwa grona obok siebie aby pokryły obszar większy niż 180 stopni dookoła punktu podwieszenia.

W ten sposób możemy na przykład nagłośnić przód i bok sceny wykorzystując pojedynczy punkt do podwieszania. Taki sposób aplikacji sprawia, że podwieszanie systemu jest bardzo proste i zawsze przebiega w ten sam sposób.

Sygnał do systemu można dostarczyć za pośrednictwem protokołu Dante lub AES/EBU. Sterowanie może się odbywać zarówno za pośrednictwem USB jak również Ethernetu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta:

EAW

O autorze

Pin It on Pinterest