Wybierz stronę

Outline pochwalił się nowym modelem

Outline pochwalił się nowym modelem
Outline GTO-DF

Outline GTO-DF

Chciałem napisać, że Outline pochwalił się nowym system ale w rzeczywistości to raczej element dodatkowy do systemu GTO ( Grand Touring Outline). Model GTO-DF ma pełnić rolę podwieszanego pod gronem dogłośnienia obszarów najbliższych sceny i znajdujących się poniżej promieniowania głównego grona. System w największym stopniu pomoże równomiernie rozprowadzić najwyższe częstotliwości, które najostrzej trzymały się w osi zestawu.

Na potrzeby systemu stworzono nowy falowód. Jak twierdzi producent jest to nieszablonowo i zupełnie nowe podejście do próby rozwiązania tego problem ( czyli ciężko powiedzieć o co chodzi).

System podwieszania nie wymaga dodatkowych elementów aby mógł bezproblemowo współpracować z GTO. System wykorzystuje system soczewek akustycznych, które mają za zadanie pomóc mu w jeszcze dokładniejszym ukierunkowaniu dźwięku w obszarze w pobliżu grona. Model GTO-DF wyposażony został w cztery głośniki 8 calowe oraz dwa głośniki 3 calowe ( standardowy moduł GTO posiada 10 przetworników). GTO-DF zapewnia kierunkowość na poziomi 120 stopni w poziomie w zakresie częstotliwości 315 Hz – 17,5 kHz. Model posiada dwie drogi osobno zasilane parametrach mocy na poziomie : 800 wat AES dla nisko-średnio tonowej sekcji oraz 250 wat AES dla sekcji wysoko tonowej.

Zdecydowanie nie jest to najlżejsza konstrukcja na rynku i waży blisko 80 kilogramów.

O autorze

Pin It on Pinterest