Wybierz stronę

Prezentacja systemów EAW Radius [9.01.2017]


Deprecated: Plik class-oembed.php uznawany jest za przestarzały od wersji 5.3.0! Zamiast tego proszę użyć wp-includes/class-wp-oembed.php. in /home/s4phekko/domains/profesjonalnenaglosnienie.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5573

9 Stycznia w Warszawie odbyła się prezentacja systemów nagłośnieniowych EAW Radius zorganizowana przez wyłącznego dystrybutora w Polsce, firmę Music Info. Miałem okazję pojawić się na prezentacji, przyjrzeć o posłuchać rozwiązaniom wykorzystanym w systemach. Poniżej znajduje się krótki materiał wideo o produktach, które były prezentowane oraz o tym co ciekawego w nich zamontowano. To co bez wątpienia jest największą zaletą serii to funkcjonalność. Seria Radius zawiera wszystkie konstrukcje jakie mogą być potrzebne w firmie nagłośnieniowej. Dodatkowo wszystkie te konstrukcje mogą być w pełni sterowane i kontrolowane przez pojedynczą aplikację zainstalowaną na tablecie marki Apple. Dodatkowo w tej samej aplikacji możemy obejrzeć predykcję pokrycia dźwiękiem dla każdego z systemów. Wszystko możemy połączyć ze sobą skrętką wykorzystując protokół Dante do transmisji Audio.

Seria bez wątpienia jest bardzo dobrze przemyślana i zbudowana z bardzo jasnym przesłaniem – system ma być tak łatwy w użytkowaniu jak to tylko możliwe. Aplikacja EAWMosaic jest darmowa i można ją pobrać z AppStore, żeby zobaczyć jak wygląda nawigacja po niej i konfiguracja systemu.

 

Już dzisiaj możecie porównać parametry systemu EAW Radius w porównywarce nagłośnienia Sound4Pro.com

Radius w Katalogu Sound4Pro

Jeżeli jesteś zainteresowany wypożyczeniem systemu Radius, już wkrótce możęsz go znaleźć na naszej mapie rentalowej.

 

O autorze

Filip Polanowski

Tematyka nagłośnienia jest mi bardzo bliska w związku z pracą w firmie rodzinnej POL-AUDIO, która zajmuje się produkcją nagłośnienia estradowego. Podstawy teoretyczne poza lekcjami fizyki na wszystkich etapach edukacji zdobywałem na wydziale Elektroniki, Politechniki Warszawskiej.

Pin It on Pinterest